ua en ru

"Мало хто очікував": Путін заявив, що його підштовхнули до окупації Криму

"Мало хто очікував": Путін заявив, що його підштовхнули до окупації Криму Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Глава РФ говорить, що був змушений так діяти

Президент Росії Володимир Путін заявив, що його підштовхнули до того, щоб окупувати Крим. Про це йдеться в документальному фільмі "Миропорядок 2018", який заснований на декількох інтерв'ю глави РФ Володимира Соловйова, передає "РІА Новости".

"Мені іноді здається, і думаю, що під цим є певні підстави, що хтось свідомо підвів нас до такої межі, опинившись на якій, ми повинні були діяти так, як ми діяли. Мало, звичайно, хто очікував, що ми будемо діяти так швидко, так рішуче, якщо не сказати зухвало", - зазначив він.

Путін додав, що він не сумнівався в тому, що за анексією півострова підуть санкції проти РФ.

"Чи не сумнівався. Звичайно. Незрозуміло було, в якій формі це буде зроблено. Але, приймаючи рішення, я, звичайно, на чашу ваг повинен був покласти повернення Криму і можливі наслідки, пов'язані з нашими відносинами з багатьма країнами світу. І все-таки , коли ми на одну чашу ставимо долі мільйонів людей, тих, які хочуть повернутися, і складнощі у відносинах, все-таки перше незрівнянно складніше", - сказав президент РФ.

Раніше Путін відхрестився від воюючих на Донбасі росіян.

"Наших військ там немає. Озброєння там досить, і на питання про те, звідки береться це озброєння, я завжди відповідаю: там, де одна сторона бере, там завжди з'являються можливості і в іншої сторони", - сказав Путін.