ua en ru

Мама трирічної української рекордсменки поділилася подробицями захоплення своєї дочки

Мама трирічної української рекордсменки поділилася подробицями захоплення своєї дочки Фото: Рекордсменка Злата

Дівчинка легко запам'ятовує абсолютно все, що їй цікаво

Мама трирічної Злати Поплавської, яка нещодавно стала найменшою рекордсменкою України, показавши на карті 414 географічних об'єкта, поділилася подробицями захоплення своєї дочки.

В інтерв'ю газеті "Факти" Любов зазначила, що спеціально жодні географічні назви вони не зазубрювали, дівчинка самостійно виявляла інтерес і на ходу запам'ятовувала всі країни, озера і річки.

"Багато хто думає, що раз Злата стільки всього знає, значить, вона зубрилка-заучка. Насправді це нормальна трирічна дитина - активна, пустотлива, весела. Занять як таких - читання, географії, математики - у нас немає. Все нове Злата дізнається, граючись", - наголосила мама.

Мама трирічної української рекордсменки поділилася подробицями захоплення своєї дочки

Фото: Злата Поплавська

Географічні назви ніхто зі Златою не вчив. Просто в півтора року купили їй карту світу, від якої дівчинка була в повному захваті.

"Вона тут же почала вчити назви столиць, морів, островів. Примудрялася прочитувати навіть ті, які були написані мікроскопічним шрифтом і представляли собою маленьку крапочку. Донька вивчила розташування річок, озер, островів, країн і столиць, просто пробігаючи повз. Зупиниться на мить, тицьне пальчиком, назве - і тікає далі гратися. А побачивши на карті непідписані об'єкти, донька просила мене впізнати, що це і як це називається", - розповіла мама Злати.

Також мама трирічного вундеркінда зізналася, що справа не стільки в любові до географії - просто Злата легко запам'ятовує абсолютно все, що їй цікаво.

"Те нове, що вона дізнається, - види метеликів і динозаврів, породи собак, міста, марки машин, герої легенд - відкладається в мозку, наче в якихось окремих скриньках. Якщо їй потім потрібна ця інформація - вона, як фокусник, дістає її моментально", - сказала Любов.

Мама трирічної української рекордсменки поділилася подробицями захоплення своєї дочки

Фото: Злата Поплавська

Крім того, дівчинка цікавиться живописом, захоплено розглядаючи пейзажі, і медициною, розписуючи правильну схему лікування (з назвами ліків) для когось із близьких, якщо вони раптом захворіли.

Раніше Styler писав про те, що українка встановила унікальний "географічний" рекорд.