ru ua

Маму і доньку прикували ланцюгом один до одного на шоу "Кохана, ми вбиваємо дітей"

Маму і доньку прикували ланцюгом один до одного на шоу "Кохана, ми вбиваємо дітей" Фото: Кадр з 9 випуску проекту "Кохана, ми вбиваємо дітей"

У попередньому випуску програми з участю сім'ї Алевтини Нестеренко, жінка показала, що не готова змінити свій спосіб життя заради доньки Христини

Одним з перших випробувань 9 випуску для Алевтини стала розлука з молодшою дочкою - Сонею. Ведучий проекту "Кохана, ми вбиваємо дітей" на телеканалі СТБ Дмитро Карпачов сказав жінці, що вона не побачить дівчинку, поки не навчиться правильно говорити з дітьми.

Маму і доньку прикували ланцюгом один до одного на шоу "Кохана, ми вбиваємо дітей"

Фото: Ведучий Дмитро Карпачов

На другому тижні Алевтині і Христині належало пройти спільне випробування. Під наглядом учасника проекту "Герої&Коханці", фітнес-тренера, фахівця з виживання в екстремальних умовах Романа Грицини.

Але Алевтина не хоче зближуватися. Вона продовжує дорікати старшу дочку в тому, що вона дивиться серіали, їсть і поправляється, замість того, щоб ходити з мамою в спортзал. Всі ці образливі слова Алевтина говорить прямо Роману Грицине. Вона навіть не помічає, як ніяковіє Христина.

Мама і дочка повинні були прожити кілька днів прикутими один до одного ланцюгом. У цьому полягало завдання. "Вони вийдуть з зони комфорту, почнуть робити роботу, яка є для них незвичайною. Я сподіваюся, що це їх дійсно згуртує", - сказав тренер.

Раніше ми вже писали про те, чому в шоу "Кохана, ми вбиваємо дітей" мама позбудеться своєї дочки.

Також, всі серії "Слуга народу" тепер можна дивитися онлайн.