ru ua

У Маріуполі мати кинула трьох маленьких дітей без нагляду на декілька діб

У Маріуполі мати кинула трьох маленьких дітей без нагляду на декілька діб Фото: Мама кинула дітей (flickr.com/kreker)

Діти змогли вийти на балкон і покликати на допомогу

В Маріуполі молода мати замкнула трьох маленьких дітей одних в квартирі на три доби і пішла "в магазин". Про це повідомляє прес-служба Головного управління поліції в Донецькій області.

В Маріуполі 27-річна мати залишила без нагляду і зачинила у квартирі своїх трьох малолітніх дітей. Найстаршій дівчинці всього 8 років, а наймолодшому сину – 11 місяців. Крім того, в квартирі знаходилась ще одна дівчинка, якій 3 роки.

На лінію 102 надійшов сигнал про те, що з балкона однієї з багатоповерхівок Лівобережного району Маріуполя, діти кличуть на допомогу.

На місце події виїхали мобільна група "Поліна", яка спеціалізується на фактах насильства в сім'ї, патрульні поліцейські і представники соціальної служби у справах дітей.

"Було встановлено, що дві дівчинки 8 і 3 років і 11-місячний хлопчик були кинуті матір'ю і закриті в квартирі. Діти не могли відкрити двері, тому на підмогу були викликані Державна служба з надзвичайних ситуацій та швидка медична допомога", – зазначено в повідомленні.

Як повідомила старша дівчинка, мати пішла з дому три дні тому, вхідні двері за собою закрила. Перші дні вони харчувалися супом і кашею з холодильника, які їм залишила жінка. Старшій дівчинці довелося самостійно подбати про молодших.

Коли їжа в будинку закінчилася, а діти зголодніли, вони почали кликати на допомогу.

Мати з'явилася в поліції на кінець третьої доби. Вона стверджує, що не залишала дітей без нагляду, а вийшла в магазин всього на 10 хвилин. Про те, що дітей забрала поліція, дізналася від сусідів.

Дітей доставили в медичний заклад Маріуполя. Зараз з'ясовуються всі обставини події та вирішується питання про притягнення 27-річної жінки до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей".

Дітей їй поки не повернуть, вони будуть перебувати в медичному закладі до прийняття рішення компетентних служб районної адміністрації.

У Маріуполі мати кинула трьох маленьких дітей без нагляду на декілька дібУ Маріуполі мати кинула трьох маленьких дітей без нагляду на декілька дібУ Маріуполі мати кинула трьох маленьких дітей без нагляду на декілька дібУ Маріуполі мати кинула трьох маленьких дітей без нагляду на декілька діб

Фото: Умови життя дітей (Національна поліція України)

Нагадаємо, горе-матір розповіла, навіщо викинула з мосту свого дев'ятимісячного сина.