ua en ru

У Маріуполі мати чотирьох дітей виховувала їх у повній антисанітарії

У Маріуполі мати чотирьох дітей виховувала їх у повній антисанітарії Фото: Діти жили в жахливих умовах (facebook.com/don.gumvs)

Зараз чотирьох дітей у матері забрали і помістили в медустанову

В маріуполі у горе-матері забрали чотирьох дітей, яких вона повністю запустила. Старші - Павло і Анна були роздягнені, а 3-місячні двійнята лежали в брудній ліжечку: таку картину застали поліцейські і представники соцслужб району, які прибули за викликом сусідів. Про це повідомляє прес-служба Донецької області Facebook.

Повідомлення про те, чточетвердетей перебувають у жахливих умовах, підтвердилося. Мати притягнуто до відповідальності. 30-річна мешканка промислового міста самостійно виховує двох хлопчиків і двох дівчаток. Однак, як з'ясувалося, слово "виховує" - це просто слово. Старший Павло 2014 народження не вміє говорити. Крім того, він не ходить в дитячий садок.

"Сьогодні в поліцію надійшло повідомлення від сусідів сім'ї про те, що діти живуть в повній антисанітарії, а матері часто не буває вдома. Вона залишає їх на бабусю і йде по справах. За викликом виїхали поліцейські Кальмиусского відділення поліції і представники соціальних служб району. Комісія матері вдома не застала, жінка прийшла пізніше. У дворі їх зустріла діти - брудна і неохайна. Хлопчик спілкувався звуками і не вмів говорити", - повідомили в поліції.

В даний момент жінка буде відповідати за скоєне. а діти знаходяться в медустанові. Далі буде вирішуватися, чи повернуться вони до матері чи ні.

alt

Скріншот з посади facebook.com/don.gumvs


altaltaltaltaltaltaltalt

Фото: У будинку панувала повна антисанітарія (facebook.com/don.gumvs)

Нагадаємо, що горе-матір із Запоріжжя, яка кинула в лікарні однорічного сина, знову вагітна.