ua en ru

Під Маріуполем знайшли мертву рідкісну тварину (фото)

Під Маріуполем знайшли мертву рідкісну тварину (фото) Фото: Азовське море (wikipedia.org/AlixSaz)

Зараз окремих особин залишилося близько однієї тисячі

У суботу, 12 травня, на узбережжі Азовського моря було знайдено мертвим рідкісного дельфін-азовка. Про це повідомляють "Новини Донбасу".

"Ссавець дельфін-азовка мешкає тільки в Азовському морі. Зараз їх залишилося всього однієї тисячі осіб. Цей вид знаходиться під захистом Бернської конвенції (список рослин і тварин, яким загрожує зникнення у світовому масштабі)", - йдеться в повідомленні.

На опублікованих фото видно, що тварина загинула вже давно, а можливою причиною цього став відтік води, який залишив дельфіна на "голому" піску.

Під Маріуполем знайшли мертву рідкісну тварину (фото)Під Маріуполем знайшли мертву рідкісну тварину (фото)Під Маріуполем знайшли мертву рідкісну тварину (фото)

Фото: загиблий дельфін-азовка на узбережжі Азовського моря (Новини Донбасу)

Слід уточнити, що знахідку було виявлено поблизу селища Рибаче під Маріуполем.

До речі, в Одеській області в результаті діяльності браконьєрів загинув дельфін. На пляжі національного природного парку "Тузлівські лимани" було знайдено тіло молодої афаліни. Директор заповідника Іван Русев зазначив, що місцеві фахівці не в перший раз фіксують загибель дельфінів.

На тілі тварини помічені сліди сіті та відрізаний хвостовий плавець. Це свідчить про те, що дельфіна викинули з сітки, куди він потрапляє і більше не може вибратися. На думку директора заповідника - безвідповідальність, безкарність браконьєрів і катастрофічна тенденція загибелі цих тварин, неминуче призведе до повного зникнення дельфінів з Чорного моря.

Як повідомлялося раніше, на узбережжі окупованого Криму виявили тіла мертвих дельфінів. Тварини загинули від рук браконберов. Про це інформує прес-служба кримського прикордонного управління ФСБ. Відзначається, що мешканці моря, серед яких зустрічаються азовки, білобочки й афаліни, загинули від рибальських сіток та колючо-ріжучих предметів.

Хайп-таксі #22: де посмажити шашлики в Києві (video.rbc.ua)