Мати п'ятьох дітей заплатила 10 тис. в таксі заради покупки автомобіля для армії

STYLERLIFE        08.11.2016 - 17:57
Фото: WarTaxi від Ухилу (mmr.ua)
Фото: WarTaxi від Ухилу (mmr.ua)

В рамках акції "Військове таксі" жінка заплатила 10 тис., волонтери мають намір повторити акцію в підтримку української армії

Багатодітна мати, розплачуючись за таксі, вручила організаторам акції 10 тисяч гривень на придбання автомобіля для армії.

Акція "Військове таксі" була дуже успішною в Києві та Львові, тому волонтери мають намір повторити її в грудні. Про це повідомляє фонд "Повернися живим" в соціальній мережі Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"20 вересня - день народження WarTaxi, - спільної акції "Повернися живим" і компанії Uklon, метою якої було придбання автомобілів для військових у зоні бойових дій. Під час цього експерименту київські пасажири проявили велику щедрість, кмітливість, і довіру до відомим водіям. Наприклад, десантникові з 95-ки з позивним Жора, учаснику оборони ДАП і голові Київської міської спілки ветеранів АТО Деснянського району р. Києва, одна багатодітна мама доручила забрати зі школи її дитини, а розплачуючись за поїздку, вручила 10 тисяч гривень у скарбничку на придбання автомобіля", - зазначили волонтери.

За три вересневі дні у Києві таксі отримало 536 замовлень з тегом #Wartaxi, з яких 320 були виконані волонтерами та сервісом "Уклон" на загальну суму 30 421грн, і 55 391 грн, переданих пасажирами понад суми замовлень. Всього передано 85 812 грн.

На ці гроші придбано Mitsubishi Pajero Sport, який, перед відправкою в 30-ту окрему механізовану бригаду, взяв участь у львівській акції WarTaxi в жовтні.

Завдяки акції у Львові для 24-ї окремої механізованої бригади придбали Nissan Patrol.

Волонтери готують Nissan до наступної акції WarTaxi, яка відбудеться найближчим часом.

"Це ми до чого - гуртом легше не лише "батька бити", а й допомагати армії, яка зараз воює. У грудні, на прохання пасажирів, які не встигли, але дуже хотіли, акція пройде на біс у Києві та Львові. Тому не гальмуємо разом", - йдеться в повідомленні.

 
#WarTaxi

20 вересня – день народження #WarTaxi, спільної акції ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ і компанії #Uklon, метою якої було придбання автомобілів для військових у зоні бойових дій. Під час цього експерименту київські пасажири проявили неабияку щедрість, кмітливість і довіру до відомих водіїв. Наприклад, десантнику з 95 ки з позивним Жора, учаснику оборони ДАП і голові Київської міської спілки ветеранів АТО Деснянського району м. Києва, одна багатодітна мама доручила забрати зі школи її дитину, а розраховуючись за поїздку вручила 10 тис гривень у скарбничку на придбання автомобіля (дивись відео). За дітей просимо не хвилюватись – мові десантників Жора їх не вчив) Результат трьох вересневих таксі-днів у Києві - 536 замовлень з тегом #Wartaxi, з яких 320 було виконано волонтерами та сервісом Уклон на загальну суму 30421грн, і 55391 грн, переданих пасажирами понад суми замовлень, всього 85812грн. Ці гроші перетворились на Mitsubishi Pajero Sport, що перед відправкою у 30-ту окрему механізовану бригаду взяв участь у львівській акції WarTaxi у жовтні. Завдяки львів’янам для 24-ї окремої механізованої бригади вже придбано Nissan Patrol. Наразі Nissan проходить фарбувальні процедури і готується до наступної акції WarTaxi, що пройде найближчим часом. Це ми до чого – гуртом легше не тільки «батька бити», а і допомагати армії, що зараз воює. У грудні, за проханням пасажирів, які не встигли, але дуже хотіли, акція пройде на біс у Києві та Львові. Тож не гальмуймо разом: https://goo.gl/2tcTUV Эвелина Александренко оператор Yura Dunay монтаж Andrey Svetilnikov Проект " Повернись живим"

Опубліковано Повернись живим 8 листопад 2016 р.

Нагадаємо, у Києві волонтерський таксі зібрало понад 85 тис. грн для армії.

Теги: Wartaxi, акція, АТО
On Top