ua en ru

Мати українця, який три доби плив до Криму на надувному матраці, розповіла про його стан

Мати українця, який три доби плив до Криму на надувному матраці, розповіла про його стан Фото: Надувний матрас (24tv.ua)

Діагноз Михайла Дорошенка не поширюється

Українець Михайло Дорошенко, якому довелося три дні плисти на надувному матраці в окупований Крим, зараз знаходиться в психіатричній лікарні, повідомляє 24 канал. Як розповіла мати хлопця, психічні розлади у нього виникли після стресу, на який наклалося тижневе повернення додому, адже сім'ю відправили додому в Херсон через Росію. Спочатку вони прибули в українське консульство в Ростові-на-Дону, а потім - перетнули кордон в Луганській області.

Потім українцям треба було подолати шлях до Херсона через Харків і Дніпро. Стан Дорошенко погіршився в дорозі.

"Якби вони мене відразу відправили назад, можливо, нічого б не сталося. Мені просто потрібно було його довезти додому: він і до водіїв чіплявся, маршрутки зупиняв. Дитина збожеволів. Родичів не впізнає, не може навіть спати. Він несподівано починає збиратися, йти кудись ", - розповідає мати Михайла Дорошенка. Обстеження в лікарні показало, що хлопець фізично здоровий, але це екстремальна подорож істотно вплинуло на його душевний стан. Хлопець все ще перебуває в психіатричній лікарні.

Зараз також обговорюють новину про те, що в Одесі 5-річна дитина загинула через помилку матері.