ua en ru

"Мріяв про нові змагання та перемоги": помер 16-річний український спортсмен

"Мріяв про нові змагання та перемоги": помер 16-річний український спортсмен Іван Штых (фото: vk.com/tumoya)

Раптово зупинилося серце молодого спортсмена із Івано-Франківська

25 квітня в Івано-Франківську пішов з життя талановитий спортсмен, представник спортивного клубу "Тигр" Іван Штих.

"Це важка втрата для родини і для всього клубу. Ваня мріяв про нові змагання та перемоги, будував майбутнє в спорті. Але доля розпорядилася по іншому. Ти завжди залишишся в наших серцях і пам'яті за свою жагу до перемог і доброту. Спочивай з миром і нехай земля буде тобі пухом", - йдеться на Facebook-сторінці спортивного клубу.

Як розповіла родичка юнака, зараз він повинен був бути на змаганнях в Абу-Дабі, де він "завоював би кубок на чемпіонаті світу з джиу-джитсу".

"Так готувався до цих відповідальних змагань. Однак не склалося. Команда поїхала без нього. За день до поїздки - несподівано кома, з якою Іван так і не вийшов. Міцний, здоровий і духом, і тілом юнак 16 років. Раптовий і ніким не очікуваний фінал. Страшна втрата сина - надії і гордості їх мами. Приклад для молодших брата і сестрички... А як він танцював... Очей не можна було відвести. Не знаю, які слова має сказати батькам. Велике горе... Сумую разом з усіма..." - написала вона.

"Мріяв про нові змагання та перемоги": помер 16-річний український спортсмен

Скріншот поста (facebook.com/tygrjj)

"Я знаю точно, що тепер в раю буде кому вчити джиу-джитсу! Спочивай з миром, друже..." - написав у Facebook керівник клубу "Тигр" Владилен Лейцюсь.

Нагадаємо, в Римі на 70-му році життя помер відомий український геолог і дослідник Антарктиди Віталій Вернигоров.

В березні помер відомий український журналіст і ведучий Олесь Терещенко