ru ua

Меган Маркл видалила свої акаунти з соцмереж

Меган Маркл видалила свої акаунти з соцмереж Фото: Меган Маркл (royal.uk)

Таке рішення наречену принца Гаррі змусили прийняти суворі правила британського королівського двору

Наречена 33-річного принца Гаррі Меган Маркл видалила всі свої акаунти в соцмережах. Вона вирішила піти з Instagram і Twitter, хоча раніше була їх активним користувачем. Відтепер численним передплатникам актриси замовлений шлях до її архівними фотографіями і записами.

Такий крок багато чекали, оскільки члени британської королівської родини не ведуть особисті сторінки в соцмережах, а воліють ділитися інформацією про себе в мережі з допомогою представників та за допомогою офіційних аккаунтів Кенсінгтонського палацу або Кларенс-хауса, наприклад.

Меган Маркл видалила свої акаунти з соцмереж
Фото: Меган і принц Гаррі (royal.uk)

Як раніше писав Styler, Принц Гаррі і його наречена – американська актриса Меган Маркл одружаться 19 травня 2018 року. Офіційну дату оголосили на сторінці Кенсінгтонського палацу в Twitter.

Заручини 33-річного принца Гаррі, який є п'ятим в черзі на престол, і 36-річної Меган Маркл, про яку знали тільки королева Єлизавета II і члени королівської родини, відбулася в листопаді. В Кларенс-хаус повідомили, що пара буде жити в котеджі Ноттінгем на території Кенсінгтонського палацу. Принц Гаррі зустрічається з американською актрисою Меган Маркл з липня 2016 року.

Меган Маркл видалила свої акаунти з соцмережФото: Меган Маркл (royal.uk)

Вперше на публіці пара з'явилися у вересні цього року - на змаганнях "Ігри непереможених" (Invictus Games), в яких беруть участь колишні і діючі військові, які стали інвалідами. Змагання проходять з 2014 року з ініціативи принца Гаррі. У вересні цього року Меган Маркл, найбільш відома за роллю в серіалі "Форс-мажори", вперше публічно розповіла про ставлення до принца Гаррі.