ua en ru

Менеджер Кличка натякнув про продовження кар'єри боксера після бою з Джошуа

Менеджер Кличка натякнув про продовження кар'єри боксера після бою з Джошуа Фото: Володимир Кличко (instagram.com/klitschko_official)

Український спортсмен захоплюється американцем Бернардом Хопкінсом, який виходив на професійний ринг до 50 років

Поєдинок з Ентоні Джошуа не стане для Володимира Кличка останнім. Про це натякнув менеджер боксера Берндт Бенте, передає klitschko-brothers.com.

"Якщо тобі вже 41 рік, не варто сподіватися, що ти затримаєшся в боксі ще на 10 років. У той же час, Володимир завжди говорив, що одним з його кумирів є Бернард Хопкінс. А ви знаєте, як довго виступав Бернард. Я не знаю, чи буде Володимир продовжувати виступи до 50 років, але одне знаю напевно - він не розглядає майбутній бій, як фінальну главу кар'єри", - сказав менеджер Кличка.

altФото: Володимир Кличко (instagram.com/klitschko_official)

"Володимир не виглядає людиною, для якої бій з Джошуа буде останнім у її кар'єрі. В останні п'ять-шість років Володимир ніколи не обговорював, як довго він ще буде боксувати. Він приймав рішення від бою до бою. На даний момент можу сказати, що він знаходиться в прекрасній формі і перебуває на високому рівні у фізичному і психологічному плані. Він дуже чекає на цей бій", - зазначив Бенте.

Раніше Кличко заявив, що бачить в Джошуа свою копію.