ua en ru

"Мене зараз обізвали, як тільки завгодно": відомий політолог розлютив Савченко в прямому ефірі

"Мене зараз обізвали, як тільки завгодно": відомий політолог розлютив Савченко в прямому ефірі Фото: Надія Савченко (РБК-Україна)

Народному депутату не сподобалася його заяву

Надію Савченко вивели з себе слова політолога Олексія Голобуцького про те, що у нардепа проросійська роль в українській політиці. Відповідне відео було опубліковано на YouTube-каналі "112 Україна".

"Мене зараз обізвали, як тільки завгодно. Якась медійна гра, якась медійна особистість. В першу чергу, навчіться дивитися на людину, як на людину", – зазначила Савченко.

Відео: Надію Савченко розлютив політолог (youtube.com/112 Україна)

Після цього народний депутат перейшла на особистості.

"Він мене вважає української проросійською? Ви в своєму розумі? Я українка цього достатньо. Проросійська, проєвропейська. Ось такі лейбли і клейма будете вішати собі на голову", – заявила вона.

При цьому Надія Савченко підкреслила, що займає украиноцентристскую позицію.

До речі, у мережі міркують про скандальну листуванні Савченко.

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук опублікував фрагмент листування позафракційного нардепа з відомим журналістом Дмитром Гордоном.

Мосійчук думає, що Савченко питала про Медвечуке.

"Гордон повідомляє, що особа, яка передає пропозиції Савченко цього тижня передати їх не може, адже все це час задіяний в Мінському процесі. Як кажуть, Надя спалила не тільки свій сарай і будинок, але і свого господаря!"- уточнив депутат.

У свою чергу, сестра Надії Савченко Віра на своїй сторінці в Facebook написала, що в листуванні мова йшла не про кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука.