ua en ru

"Мене все влаштовує": українська гімнастка розповіла, чому не променет свою країну на Росію

"Мене все влаштовує": українська гімнастка розповіла, чому не променет свою країну на Росію Фото: Ганна Різатдінова (spektrnews.in.ua)

Бронзова призерка Олімпіади 2016 пояснила, чому залишиться тренуватися саме в Україні

Гімнастка Ганна Різатдінова не хоче їхати з України в Росію. Про це вона заявила в прямому ефірі "Браузера".

Журналіст поцікавився, чи не було у неї бажання перед Олімпіадою поїхати тренуватися в Новогорськ, за прикладом багатьох спортсменів.

"Новогорськ точно не планувала поїхати. Навіть якщо б мені запропонували, я б ні за які гроші туди не поїхала. Адже я стала гімнасткою високого рівня саме в української збірної. Хороші умови для тренувань - це дуже здорово, але ще важливіше – тренер", - відповіла гімнастка.

Різатдінова вважає, що, не дивлячись на те, що в Україні не найсприятливіші умови для тренувань, тут працюють високопрофесійні наставники.

"Якщо фахівець з великої літери - я вважаю, що в Україні самі найбільші і найкращі тренери. Династія Дерюгіних: Альбіна Дерюгіна, Ірина Дерюгіна, Іриша Блохіна. Це тріо настільки потужне, що ми здатні подолати всі погані умови тренувань: якісь недоліки залу, стелі, килима. Мене все влаштовує в Україні", - підсумувала Різатдінова.

До речі, "золотой" чемпіон Олімпіади 2016 Олег Верняєв отримав почесний орден.