Мер Сум допоміг своєму заступнику втекти від конвою в суд

STYLERLIFE        17.09.2016 - 13:45
Фото: Володимир Войтенко (0542.ua)
Фото: Володимир Войтенко (0542.ua)

Сумський чиновник Володимир Войтенко підозрюється в незаконному звільненні більше 30 працівників

Перший заступник мера Сум Володимира Войтенка втік з-під конвою, який доставляв його в будівлю суду Охтирського району Полтави.

Як повідомляє "Данкор", під час перевезення машина конвою в'їхала в яму, що нібито стало причиною травми голови у Войтенко. Він зажадав від поліцейських відвезти його в найближче відділення поліції для написання скарги, де його чекав мер Сум Олександр Лисенко, який "відбив" його у конвою. Переслідувати заступника мера поліція не стала.

Допомогти підозрюваному втекти від конвою допомогла також група осіб, що під'їхали до Котелевскому відділенню поліції в Полтавській області, де зупинився конвой з Войтенко. Вони пред'явили депутатські посвідчення і силою відтіснили затриманого від конвоїрів, після чого посадили його в машину і відвезли в невідомому напрямку.

Чиновник підозрюється в незаконному звільненні більше 30 працівників депатрамента містобудування Сумської міськради.

За фактом втечі Войтенко співробітники прокуратури ініціювали виробництво по статті 343 Кримінального кодексу України "вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкоджання виконанню його службових обов'язків або прийняття незаконного рішення".

До речі поліція Дніпра відкрила кримінальну справу за ввезення львівського сміття.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top