ua en ru

Мер Сум допоміг своєму заступнику втекти від конвою в суд

Мер Сум допоміг своєму заступнику втекти від конвою в суд Фото: Володимир Войтенко (0542.ua)

Сумський чиновник Володимир Войтенко підозрюється в незаконному звільненні більше 30 працівників

Перший заступник мера Сум Володимира Войтенка втік з-під конвою, який доставляв його в будівлю суду Охтирського району Полтави.

Як повідомляє "Данкор", під час перевезення машина конвою в'їхала в яму, що нібито стало причиною травми голови у Войтенко. Він зажадав від поліцейських відвезти його в найближче відділення поліції для написання скарги, де його чекав мер Сум Олександр Лисенко, який "відбив" його у конвою. Переслідувати заступника мера поліція не стала.

Допомогти підозрюваному втекти від конвою допомогла також група осіб, що під'їхали до Котелевскому відділенню поліції в Полтавській області, де зупинився конвой з Войтенко. Вони пред'явили депутатські посвідчення і силою відтіснили затриманого від конвоїрів, після чого посадили його в машину і відвезли в невідомому напрямку.

Чиновник підозрюється в незаконному звільненні більше 30 працівників депатрамента містобудування Сумської міськради.

За фактом втечі Войтенко співробітники прокуратури ініціювали виробництво по статті 343 Кримінального кодексу України "вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкоджання виконанню його службових обов'язків або прийняття незаконного рішення".

До речі поліція Дніпра відкрила кримінальну справу за ввезення львівського сміття.