ru ua

Мер українського міста відзначився скандальною заявою про євреїв (відео)

Мер українського міста відзначився скандальною заявою про євреїв (відео) Фото: Володимир Москаль (facebook.com-volodja.moskal)

Він розповів, як читав у книгах про те, що молодим євреїв з дитинства розповідають, як працювати на знищення ворога

Мер міста Сколе Львівської області Володимир Москаль заявив, що в Україні "тягнеться спектакль московсько-жи*івської влади". Відео його виступу опублікував директор Українського єврейського комітету Едуард Долинський на своїй сторінці в Facebook.

"Чотири роки тягнеться спектакль неукраїнської влади, а правильно сказати московсько-жи*івської влади. Цей спектакль забирає життя наших жертовних синів України. З історичних довідок і зараз Володимир В'ятрович відкриває правдиві історичні документи – після приходу більшовиків до влади від 70% до 95% були євреї, які знищували нації та народи", – заявив Москаль.

Він також додав, що читав у книжках про те, як молодим євреїв з дитинства розповідають про знищення ворога.

Відео: Володимир Москаль (facebook.com/eduard.dolinsky)

"До речі, багато в тих працях приділяється смерті гоїв. Гоями вони вважають усіх, крім юдеїв. Всіх – християн, арабів, буддистів. Це не люди, для них – вони не люди. Після приходу їх до всесвітнього панування, тому що вони чітко йдуть до цього, формують політику космополітизму і лібералізму, щоб знищити всі нації, залишити політичну націю – змішати всіх до купи", – сказав він.

Москаль заявив, що в цьому полягає суть політики лібералізму та космополітизму, яка проводиться вже більше 100 років.

"Ще Генрі Форд сказав геніальну фразу: "Ізолюйте 50 найбагатших євреїв і війни у світі ніколи не буде. Генрі Форд – це потужна фігура", – зазначив мер.

Нагадаємо, Едуард Долинський розповів про прояви антисемітизму в Україні.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну