Мер Вільнюса не захотів прийняти від посла Росії горілку "Путінка"

Мер Вільнюса не захотів прийняти від посла Росії горілку "Путінка"
Фото: Ремігіюс Шимашюс

Ремігіюс Шимашюс: "Не дуже етично посилати такі речі, особливо якщо мати на увазі, що Литва абсолютно очевидно і чітко не підтримує політику Володимира Путіна"

Посол Росії в Литві Олександр Удальцов надіслав меру Вільнюса Ремигиюсу Шимашюсу пляшку горілки "Путінка", однак чиновнику не сподобався цей презент.

На своїй сторінці в Facebook він написав, що не прийме такий неоднозначний подарунок.

"Присланий на Різдво послом Росії подарунок. Я не надаю особливого значення цій події, але очевидно, що це спроба пожартувати, в сучасних термінах - "потролити". Мені особисто не дуже подобається таке ставлення, така манера поведінки. Тому і виникає питання, що в таких випадках робити: може, треба просто повернути назад, бо не дуже етично посилати такі речі, особливо якщо мати на увазі, що Литва абсолютно очевидно і чітко не підтримує політику Володимира Путіна. Інший варіант - може, це продати з аукціону і допомогти демократичним процесам в Росії?" - заявив він.

Мер Вільнюса не захотів прийняти від посла Росії горілку "Путінка"

До речі, литовська художниця Йоліта Вайткуле придумала і реалізувала дуже символічний перформанс: вона створила портрет Володимира Путіна з хлібних крихт, а після дозволила голодним курям склювати його.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся