ua en ru

"Мертві тіла вже були": Путін цинічно висловився про загиблих дітей

"Мертві тіла вже були": Путін цинічно висловився про загиблих дітей Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Глава Кремля коментував війну в Сирії

Президент Росії Володимир Путін категорично заперечує застосування хімічної зброї в Сирії, в результаті чого загинули діти. Про це лідер росіян розповів в інтерв'ю американському телеканалу NBC.

Глава Кремля вважає, що у всьому винні терористи.

"А ви впевнені в тому, що ці тіла – це результат діяльності урядових військ? Я вважаю навпаки, що це результат діяльності терористів, які вчиняють ці злочини, для того щоб звинуватити в цьому президента Асада", - розповідає Путін.

Також Путін обізвав вигадкою розслідування ООН, яке на основі розтину загиблих дітей довело використання військами Асада хімічної зброї.

"Може, мертві тіла і були, що трапляється на війні", - додав Путін.

Нагадаємо, Північна Корея робила поставки сирійському уряду, які могли використовуватися у виробництві хімічної зброї, повідомляється в доповіді експертів Організації Об'єднаних Націй. Про це пише The New York Times.

"Можливі компоненти хімічної зброї були частиною, щонайменше, 40 раніше не зареєстрованих вантажів Північної Кореї в Сирії в період між 2012 і 2017 роками", - повідомляється в доповіді експертів, який до розгляду його виданням, публічно не був випущений.