ua en ru

"Мертвий експонат": Поклонська і Кадиров хочуть поховати тіло Леніна

"Мертвий експонат": Поклонська і Кадиров хочуть поховати тіло Леніна Колаж РБК-Україна

Екс-прокурор Криму заявила, що після поховання настане новий етап розвитку Росії

Лідер Чечні Рамзан Кадиров і депутат російської Держдуми, екс-прокурор Криму Наталія Поклонська закликали поховати останки вождя більшовиків Володимира Леніна, які близько 100 років знаходяться в Мавзолеї в центрі Москви.

"Я особисто переконаний, що досить витріщатися на труп Леніна. І керівника революції давно пора поховати, це і розумно, і людяно. Над тілом Леніна трудиться цілий науково-дослідний інститут. Біля його тіла чергує цілодобова охорона. Неправильно, що в самому серці Росії, на Червоній площі, стоїть труна з мертвою людиною. Якщо рішення про поховання тіла Леніна буде прийняте, то воно буде найвірнішим з історичної точки зору", - написав лідер Чечні в своєму Telegram.

При цьому він зазначив, що вирішувати питання про поховання Леніна "має, звичайно ж, президент Росії Володимир Путін".

"Рішення про поховання не повинне бути вибірковим. Віддати землі потрібно як тіло Леніна, так і наіба імама Шаміля Хаджі-Мурата, глава якого донині зберігається в музеї Санкт-Петербурга", - додав Кадиров.

Скандальний депутат Держдуми Наталія Поклонська підтримала Кадирова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Підтримую Рамзана Ахматовича і теж вважаю, що дивитися на труп в центрі столиці – це, щонайменше, не гуманно і не по-людськи. Невже знаходження мертвого в якості експоната для масового огляду може принести в чиїсь серця радість і світлі почуття? Якщо рішення про поховання буде прийняте, значить, настане новий етап розвитку нашої батьківщини з перегорнутою сторінкою минулого і готовністю йти далі, пам'ятаючи уроки історії", - написала Поклонська.

"Мертвий експонат": Поклонська і Кадиров хочуть поховати тіло Леніна

Скріншот поста (facebook.com/PoklonskayaNV)

До речі, у Луганську стриптизерка домоглася заборони найбільш ненависного фільму Поклонської.

Окупанти заборонили показ відомого російського фільму "Матильда", проти якого в РФ виступає депутат Держдуми і екс-прокурор Криму Наталія Поклонська.

На ситуацію вплинула колишня танцівниця нічного клубу, а тепер так звана "голова руху "Луганська гвардія" Анастасія Пятєрікова.