ua en ru

Заходи безпеки: як не загубити дитину в громадських місцях

Заходи безпеки: як не загубити дитину в громадських місцях Фото: Похід в супермаркет з дітьми (pixabay.com/vborodinova)

Маленькі діти дуже легко губляться в натовпі

В період святкового ажіотажу в супермаркетах і торгових центрах – велика кількість людей. Про те, як не втратити в натовпі власну дитину, розповідає ТСН.

Передноворічна тиснява біля ринків, великих торгових точок та в торгово-розважальних центрах: українці традиційно готуються до свят в останні дні.

Навколо торговельних центрів – пробки з машин, а в супермаркетах – тиснява і натовпи людей. Найбільші черги зараз – біля прилавка зі свіжими фруктами і овочами. Втратити дитину в такому хаосі не складно. У столичних супермаркетах оголошення про втрату дитини звучать в ці дні практично кожні 5 хвилин.

Крім стандартної рекомендації батькам – міцно тримати за руку дитину, не випускати їх з поля зору і найменших взяти на руки, існують і сучасні технології, які дозволять не втратити дитину в натовпі.

Малюків слід одягати у яскравий одяг, бажано, з принтами – так можна легко виявити заблукавшу дитину на відеокамері.

Для переповнених супермаркетів є цікавий трюк – покласти дитині в капюшон або кишеню якусь несплачену покупку. Дитина не зможе вийти без нагляду на вулицю, так не зможе пройти касу.

Крім того, існують спеціальні прилади, які не дають дитині піти далеко. Це – різноманітні "повідці" і браслети з пружинкою.

Наприклад, яскравий рюкзак у вигляді забавної тваринки, до якого прикріплений спеціальний ремінь, який мама може взяти в руку або закріпити до своєї сумки.

Експерти відзначають, що більшість батьків не поспішають користуватися сучасними технологіями, так як соромляться і бояться осуду суспільства.

Ще один обов'язковий елемент для безпеки вашої дитини: браслет на руці з номером телефону батьків. Його можна замінити візиткою в кишені або нашивкою на внутрішній стороні курточки.

Відео: Поради експертів, як не загубити дитину в людному місці (ТСН)

До речі, Комаровський назвав головну небезпеку для дитини на Новий рік.