"Місиво": Фейгін розповів про кількість втрат ПВК "Вагнер" в Сирії

"Місиво": Фейгін розповів про кількість втрат ПВК "Вагнер" в Сирії
Фото: Марк Фейгін (В'ячеслав Ратинський/УНІАН)

Він підкреслив, що ідентифікація тіл загиблих після подібних військових операцій вкрай утруднена

Російський адвокат Марк Фейгін, який захищає українських політв'язнів, розповів про кількість втрат ЧКВ "Вагнер" в Сирії. Про це він повідомив у коментарі виданню "Обозреватель".

За його словами, встановити точну кількість втрат навряд чи вдасться, адже на ідентифікацію останків загиблих у Сирії росіян можуть знадобитися місяці.

Фейгін розповів, що в РФ заборонено розголошувати інформацію про військові втрати, але повністю приховати ці відомості не вдається.

"Командування ПВК "Вагнер" напевно має точної інформації про втрати, але "вона засекречена!" Тим не менш, "коли до родичів приходить труну, вони кажуть: ну так, загинув". "Про інших немає інформації. Родичам відповідають: ми не можемо вам нічого сказати", - каже Фейгін.

Адвокат підкреслив, що ідентифікація тіл загиблих після подібних військових операцій вкрай утруднена.

"Якщо зібрали останки, це ще не означає, що їх ідентифікували. Якщо була артилерійська атака, потім з дронів і далі з вогневою підтримкою вертольотів, там дійсно може бути просто місиво. Як ти визначиш, скільки тел там лежить – 200 або 100? Це не підлягає швидкої ідентифікації, тому ще рік може знадобитися на те, щоб визначити, скільки людей там загинуло", - сказав правозахисник.

Як приклад, Фейгін вирішив згадати події Чеченської війни.

"Там у моргах роками лежали останки тіл, щоб пройти процедуру ідентифікації", - зазначив він.

Нагадаємо, що Марк Фейгін, розповів про призначення приватних військових компаній у Російської Федерації.

Хайп-таксі #4: "Ваше ставлення до легалізації короткоствольної зброї" (відео: РБК-Україна)

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся