ru ua

Місцеві жителі розповіли всю правду про "великі пенсії" та "дешеву комуналку" в "ДНР"

Місцеві жителі розповіли всю правду про "великі пенсії" та "дешеву комуналку" в "ДНР" Фото: Пенсіонери в "ДНР" (Колаж РБК-Україна)

Комунальні послуги - непідйомна стаття витрат для мешканців "ДНР"

На окупованих територіях Донбасу чи не найбільш забезпеченою категорією громадян вважаються пенсіонери, але після верифікації виплат в Україні таких "багатіїв" залишилося небагато. Про це повідомляє "Обозреватель", посилаючись на власні джерела.

Мінімальна пенсія в "ДНР" становить близько 2730 рублів, це близько 1165 гривень. Хоча деяким пенсіонерам вдається отримувати і українські пенсії.

"ДНР" за комунальні послуги дійсно доводиться платити менше, але в "республіці" немає субсидій, які до війни отримували багато сімей. Тому для тих, хто користувався субсидією, після початку російської агресії оплата комунальних послуг виявилася непідйомною статтею витрат.

Один із співрозмовників розповів, що до війни, працюючи шахтарем, отримував більше 20 тисяч гривень на місяць, зараз - 10-12 тисяч, але вже рублів.

До речі, в мережі опублікували оголошення з окупованого Донецька, в якому пропонують обміняти радянські медалі на продукти харчування.