ua en ru

Міні-Межигір'я та фермерське господарство: стало відомо, як живе сім'я втікача Януковича в Сочі

Міні-Межигір'я та фермерське господарство: стало відомо, як живе сім'я втікача Януковича в Сочі Фото: Віктор Янукович (УНІАН)

Екс-президент України живе з сестрою кухарки

Віктор Янукович побудував собі в Сочі на вулиці Єсауленко міні-Межигір'ї, а у сусідів після цього почалися проблеми з відсутністю води. Про це повідомляє видання "Вести".

Сестра кухарки Любов Полежай, з якою живе екс-президент України, зареєструвала фермерське господарство в Центральному районі Сочі на вул. Виноградній.

Міні-Межигір'я та фермерське господарство: стало відомо, як живе сім'я втікача Януковича в Сочі

Фото: Любов Полежай зареєструвала фермерське господарство (vesti-ukr.com)

Підприємство займається вирощуванням розсади, розведенням великої рогатої худоби та буйволів, виробництвом сперми і молока, вирощуванням зернових і олійних культур, винограду, овочів, трюфелів і горіхів.

Дочка Любові Полежай від першого шлюбу Марія, яка живе разом з нею, вчиться в десятому класі звичайної школи, бере участь у всіляких конкурсах і олімпіадах. У цьому році вона перемогла в олімпіаді з виборчого права "Я - громадянин Росії!", Стала призером олімпіад з французької мови та астрономії.

Міні-Межигір'я та фермерське господарство: стало відомо, як живе сім'я втікача Януковича в Сочі

Фото: Дочка Любові Полежай (vesti-ukr.com)

Судячи з аккаунту в соцмережах, дівчинка - вегетаріанка і серйозно займається спортом. Фотографій з сім'єю у неї немає.

Як розповів батько Марії Єгор Полежай, дочка не підтримує з ним жодних стосунків після від'їзду до Росії.

До речі, журналісти дізналися про третій сина-втікача Януковича.

Нагадаємо, що екс-президент України в лютому цього року оголосив про розставання з дружиною Людмилою, з якою вони прожили разом близько 45 років. Тоді ж він підтвердив, що у нього стосунки з сестрою своєю колишньою кухарки Любов'ю Полежай.