ua en ru

Міністр пообіцяв, що кадрові зміни не вплинуть на якість проведення Євробачення 2017

Міністр пообіцяв, що кадрові зміни не вплинуть на якість проведення Євробачення 2017 Фото: Євробачення 2017 пройде в Києві

У підготовці до конкурсу задіяні сотні українських та іноземних фахівців

Підготовка до Євробачення 2017, який у травні відбудеться в Києві, здійснюється у плановому режимі. Про це заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко.

За його словами, кадрові зміни у складі організаторів пісенного конкурсу не вплинуть на якість його проведення.

"Для проведення пісенного конкурсу Уряд виділив 455 млн грн з державного бюджету, а місто Київ - 200 млн гривень, ухвалено статут НСТУ, низку урядових постанов та інші необхідні рішення на всіх рівнях. Національна суспільна телерадіокомпанія України як мовник-організатор Євробачення 2017 у тісній співпраці із Європейською мовною спілкою реалізовують спільний план дій щодо підготовки до пісенного конкурсу. Незважаючи на низку проблем, які були накопичені за попередній період, сьогодні знайдено ключові рішення, створено умови для ефективного виконання НСТУ усіх завдань в рамках підготовки до Євробачення 2017", - зазначив Кириленко.

За словами міністра, у підготовці конкурсу задіяні сотні українських та іноземних фахівців.

"Жодні персональні рішення не вплинуть на якість проведення Україною пісенного конкурсу Євробачення 2017: подію буде проведено якісно та у повній відповідності із високими стандартами ЄМС та вимогами широкої глядацької аудиторії Євробачення", - пообіцяв Кириленко.

Раніше організатори Євробачення 2017 склали свої повноваження.