Міносвіти викрили у просуванні ідей "руского міра" в школах

STYLERLIFE        14.11.2016 - 10:37
Фото: Українські школярі (politikus.ru)
Фото: Українські школярі (politikus.ru)

В Україні вибухнув скандал з опитувальниками Міносвіти про "дружбу" з Росією

Департамент Міністерства освіти України розіслав листи місцевим управлінням з вимогою провести опитування серед учнів 7-11 класів з політичними питаннями, що стосуються відносин з Росією. Про це на своїй Facebook-сторінки повідомила українська письменниця і громадський діяч Лариса Ніцой.

"В опитувальнику є питання "Я бы хотел(ла), чтобы Украина присоединилась к политическому и экономическому союзу с Россией". Мало того, що такого питання не повинно бути в принципі, так на нього ще пропонується 8 варіантів відповіді!" - написала Ніцой.

Вона вважає, що таким чином дітям нав'язують думку, що така ситуація можлива, і який варіант з восьми їм підходить.

"Опитувальник підготувала (сертифікувала) Академія педагогічних наук України! Звинуватити науковців цієї структури в непрофесіоналізмі не повертається язик, то ж звинувачую їх у навмисних антидержавних діях. Науковці через опитувальник застосовують психологічні прийоми та маніпулюють свідомістю дітей, нав’язуючи їм думку, що Україна може бути поділена на окремі країни або думку, що Україна - це "єдіная страна з Росією", - зазначила письменниця.

 

Ну, що українці, ви вже стали раком? Ще ні? Ну то ставайте. Фу, як грубо? А я не знаю, як назвати те, що витворяє департ...

Опубліковано Ларисою Ніцой 13 листопад 2016 р.

Також в опитувальнику є питання, що стосуються виборів кандидатів-жінок на керівні посади та посади у верхівці української влади.

"Я бы не голосовал(ла) за кандидата-женщину на пост президента" - а це що за постановка питання? Уже в ньому закладене нав’язування думки, що президент-жінка - це ненормально. І знову пропонується 8 варіантів відповіді (не нормально тільки трошки на 2 бали, чи не нормально аж на 7 балів) Це несприйняття всіх жінок, чи хтось почав антипрезидентську кампанію проти когось? Діти тут при чому?" - обурилася Ніцой.

Крім того, в опитувальнику Міносвіти є питання про схожість російської і української культур, і також пропонується 7 варіантів відповіді. Є також перелік з п'яти питань, серед яких потрібно вибрати свій варіант: "Україна стає частиною великого союзу, який включає Росію", "Україна розпадається на кілька окремих держав" та інше.

Нагадаємо, що українські школярі не будуть вивчати "сімейні цінності".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top