У світі почали контролювати криптовалютний бізнес
В деяких країнах вже забороняють "первинний випуск токенів"
Експерти вважають, що причини падіння биткоина криються в масштабних заборонні заходи, які вживають уряди різних країн, щоб регулювати криптовалюту. Про це пише "Страна".
Так, в Індії міністерство фінансів планує заборонити використовувати кріптовалюти, оскільки вона частково фігурує у злочинній діяльності. Проте влада країни зацікавлені в потенціалі blockchain – технології, яка лежить в основі криптовалют. Її використовують для створення цифрової економіки.
У Південній Кореї заборонили проведення ICO. Але мова йде не про заборону на трейдинг або сам биткоин, а про намір влади ввести цю індустрію в регульоване поле.
У Китаї пошукові системи і соцмережі обмежують розміщення рекламних оголошень, пов'язаних з криптовалютой. А торік уряд заборонив ICO, що спричинило за собою бан криптовалютных бірж. У цьому ж році заборонили майнери.
У США соцмережа Facebook представила нові правила, що забороняють рекламу, продвигающую фінансові продукти і послуги, які часто пов'язані з оманливими рекламними практиками, такими як бінарні опціони і криптовалюта".
Повідомляється, що американська онлайн-платежів компанія Stripe перестане підтримувати біткоин, тому що криптовалюта більше не придатна для проведення взаєморозрахунків між користувачами в мережі.
В Україні поки що не здійснюється регулювання обороту криптовалют.
Центробанк РФ виступає проти можливості обмінних операцій з криптовалютами.
До речі, у мережі назвали найпопулярніші кріптовалюти у світі.