"Миротворець" викрив автора антиукраїнських репортажів для кремлівського ЗМІ

STYLERLIFE        09.09.2016 - 11:29
Фото: Колаж из Facebook
Фото: Колаж из Facebook

Зараз Дмитро Корнєєв працює у маркетинговому агентстві, а раніше придумував фейкові матеріали про Україну для російської пропаганди

Організація "Миротворець" вирахувала ще одного автора фейків про Украну. Ним виявився харківський журналіст Дмитро Корнєєв, який співпрацював з низкою російських ЗМІ і був знайомий з колишнім шеф-редактором телеканалу "Інтер" Марією Столяровою. Інформація про журналіста розміщена на сайті "Миротворця".

Фото: Скріншоти листування Столярової про Корнееве (psb-news.org)

Через те, що російським каналам стало важко відправляти в Україну своїх кореспондентів, вони знайшли вихід із ситуації за допомогою українців, які змогли б виконувати необхідні вказівки.

В оприлюдненому листуванні Столярової, колишня співробітниця "Інтера" розмовляє про Кореєва з Денисом Вишневським, який скаржиться на те, як складно знайти журналіста у Києві, який би працював на Росію. У листуванні спливає ім'я Кореєві, який, як стверджується, ходив на мітинги Антимайдану.

Фото: Рекомендації від Столярової (psb-news.org)

Столярова також рекомендувала його для роботи представникам російського медіабізнесу і вказувала його контактний телефон.

Фото: Реклама курсів Корнєєва (psb-news.org)

У 2014 році Корнєєв робив антиукраїнські фейкові репортажі з Харкова для LifeNews та інших пропагандистських російських ресурсів. Згодом журналіст вирішив поділитися набутим досвідом з молоддю і влаштовував курси навчання копірайтингу та журналістиці.

Нагадаємо, що флешмоб прихильників "ДНР" з паспортами насмішив користувачів соцмереж. Центр "Миротворець" запропонував під фотографіями паспортів вказувати свої дані, щоб їм було легше збирати базу про терористів.

On Top