"Миротворець" викрив автора антиукраїнських репортажів для кремлівського ЗМІ

STYLERLIFE        09.09.2016 - 11:29
Фото: Колаж из Facebook
Фото: Колаж из Facebook

Зараз Дмитро Корнєєв працює у маркетинговому агентстві, а раніше придумував фейкові матеріали про Україну для російської пропаганди

Організація "Миротворець" вирахувала ще одного автора фейків про Украну. Ним виявився харківський журналіст Дмитро Корнєєв, який співпрацював з низкою російських ЗМІ і був знайомий з колишнім шеф-редактором телеканалу "Інтер" Марією Столяровою. Інформація про журналіста розміщена на сайті "Миротворця".

Фото: Скріншоти листування Столярової про Корнееве (psb-news.org)

Через те, що російським каналам стало важко відправляти в Україну своїх кореспондентів, вони знайшли вихід із ситуації за допомогою українців, які змогли б виконувати необхідні вказівки.

В оприлюдненому листуванні Столярової, колишня співробітниця "Інтера" розмовляє про Кореєва з Денисом Вишневським, який скаржиться на те, як складно знайти журналіста у Києві, який би працював на Росію. У листуванні спливає ім'я Кореєві, який, як стверджується, ходив на мітинги Антимайдану.

Фото: Рекомендації від Столярової (psb-news.org)

Столярова також рекомендувала його для роботи представникам російського медіабізнесу і вказувала його контактний телефон.

Фото: Реклама курсів Корнєєва (psb-news.org)

У 2014 році Корнєєв робив антиукраїнські фейкові репортажі з Харкова для LifeNews та інших пропагандистських російських ресурсів. Згодом журналіст вирішив поділитися набутим досвідом з молоддю і влаштовував курси навчання копірайтингу та журналістиці.

Нагадаємо, що флешмоб прихильників "ДНР" з паспортами насмішив користувачів соцмереж. Центр "Миротворець" запропонував під фотографіями паспортів вказувати свої дані, щоб їм було легше збирати базу про терористів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top