ru ua

Багатодітна киянка сім років спить на підлозі, а по ночах шиє одяг дітям

Багатодітна киянка сім років спить на підлозі, а по ночах шиє одяг дітям Багатодітна мама (Скріншот з відео/YouTube/ТСН)

Батько кинув дітей ще до їх народження

Багатодітна мати Ірина Кухар залишилася сам на сам зі своєю малечею після того, як батько відомої в Києві трійні залишив сім'ю.

Як йдеться в сюжеті ТСН, жінка ночами шиє одяг діткам і сьомий рік спить на підлозі, тому що обіцяної квартири від столичної влади вона так і не дочекалася.

"Я пішла до церкви, плакала. До мене підходить жінка і каже: "Чому ви плачете?" Я кажу, що в мене троє дітей. Вона каже: "Що, хворі?" Ні. "Так що ж ти плачеш? Радуйся!", - розповіла Ірина про те, як пережила момент розставання з чоловіком.

Це навчило 40-річну жінку бути сильнішою за обставини.

"Я сама. Мені нема на кого розраховувати. Це мої діти і моє життя", - зазначила вона.

Зараз сім'я Кухарів живе на останньому поверсі старого будинку в столиці. Невелику двокімнатну квартиру купували ще батьки Ірини. Одна кімната належить 77-річної бабусі дітей.

Зараз сім'я готується до школи: мама на розпродажах скуповує речі, а ночами шиє одяг. Каже, він постійно потрібен і в дитячому садку на різні заходи, а грошей купувати новий - немає.

Ірина працює медсестрою в дитсадку. Щомісячний заробіток жінок складає близько 6 тис. грн (це і допомога на дітей, і зарплата медсестри), але на безгрошів'я вона не скаржиться. Її мрія - житло, а квартирна черга за сім років майже не зрушила.

Відео: Багатодітна киянка ночами шиє одяг діткам (YouTube/ТСН)

Наголошується, що батько покинув сім'ю ще до народження малюків.

"Батька немає. Ми з цим зросли. Хотів би побачити дітей, я б не заперечувала, але йому це не потрібно. Я на нього зла не тримаю. Це він прийняв таке рішення. Йому відповідати за це", - сказала Ірина.

До речі, допомогти родині матеріально може кожен. Мама погодилася надати для цього свої реквізити - гроші можна переводити на картку Ощадбанку: 4790 7000 0116 6132 (Кухар Ірина Володимирівна).

Раніше мать-героїня з Житомира народила дванадцяту дитину.