ua en ru

Від багатодітної сім'ї з Миколаївської області вимагають повернути 137 тис. грн соцдопомоги

Від багатодітної сім'ї з Миколаївської області вимагають повернути 137 тис. грн соцдопомоги Фото: Гроші

Ситуація сталася через помилку в документах та недостовірну інформацію від податкової

У Миколаївській області багатодітну сім'ю звинуватили в розкраданні 137 тис. грн і тепер вимагають повернути соцдопомогу малозабезпеченим тому, повідомляє ТСН.

Соціальна служба оголосила сім'ю порушниками, звинувативши батька в тому, що він нібито надав неправдиві документи про свою підприємницьку діяльність, хоча чоловік запевняє, що нікого не обманював. Він написав заяву про припинення підприємницької діяльності, але в податковій сказали, що це тривалий процес, тому продовжували видавати довідки про дохід для соцзабезпечення.

"Я приходив сюди і надавав декларації. Мені говорили - пиши на декларації "ліквідаційна". Мені ніхто не повідомив, що я закритий", - зазначив чоловік.

Податкова не визнає своєї провини, а соціальна служба вирішила подавати до суду. Ще до його рішення держустанова зупинила виплати сімейству, чиїм єдиним доходом залишилася зарплата батьків у розмірі 3 тис. грн.

"Дуже важко, особливо коли наші діти-астматики хворіють. Ми їдемо з ними в Миколаїв в лікарню. Немає фінансів, тому ми займаємо. Діти в школі не харчуються", - поскаржилася багатодітна мама Юлія Бsргеу.

Раніше стало відомо, скільки людині потрібно грошей для щастя.