Модератор конференції ОБСЄ відмовився приймати подарунок від севастопольського представника Союзу журналістів РФ

STYLERLIFE        21.06.2017 - 18:56
Фото: Вітрило (pixabay.com/Mariamichelle)
Фото: Вітрило (pixabay.com/Mariamichelle)

У Відні на конференції ОБСЄ модератор відмовився від картини з рук російського представника спілки журналістів Севастополя

Головний радник представника ОБСЄ з питань ЗМІ не прийняв подарунок від представника російського союзу журналістів Севастополя. Це сталося на закритті конференції ОБСЄ "Свобода ЗМІ в умовах нестабільності", яка відбулася у Відні 19-20 червня.

Керівник севастопольської організації Спілки журналістів Росії Сергій Горбачов хотів вручити подарунок модераторові заходу, - головному раднику представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Маттейсу Берману. Однак модератор не прийняв подарунок, повідомляє "Крим.Реалії".

Горбачов вийшов до столу голови конференції та, позуючи на камери, спробував вручити Берману картину з зображенням вітрильника.

"Берман показав жестом, що не буде її приймати і не піднявся назустріч севастопольцю. Тоді Горбачов взяв руку Бермана і потиснув її, а картину залишив за спиною модератора", – повідомив кореспондент.

Варто зазначити, що військовий пенсіонер, голова російського союзу журналістів Севастополя, на закритті міжнародної конференції в черговий раз заявив, що не згоден із заявами українських журналістів і правозахисників щодо свободи слова на півострові та закликав співробітників іноземних ЗМІ приїжджати в Крим і Севастополь.

"Ми вас зустрінемо, поселимо в сім'ях, в тому числі кримських татар, і ви зможете самі переконатися, що нікого не викрадають", – сказав він.

До речі, Україна вимагає від Росії гарантувати безпеку спостерігачів ОБСЄ на Донбасі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top