ua en ru

"Можу порадити частіше їздити на фронт": український музикант звернувся до "зрадофилів"

"Можу порадити частіше їздити на фронт": український музикант звернувся до "зрадофилів" Сергій Фоменко і Антін Мухарський (фото: facebook.com/FomaMandry)

Музикант розповів, як змінилася країна за чотири роки

Відомий український музикант, лідер гурту "Мандри" Сергій Фоменко висловився з приводу того, що зараз у суспільстві багато розганяють так звану "зраду".

"Знаєте чому ширять? Деякі люди плутають одні речі з іншими. Майдан був емоційною відповіддю на дії неадекватного жлоба. Я особисто на обидва майдани виходив насамперед проти Януковича. Я не розчарований, бо не був зачарований. Коли стало зрозуміло, хто буде далі… Я ще не бачив жодного іншого, який би цю ситуацію втримав і трохи розрулив", - сказав музикант в інтерв'ю "Украінформ".

Сергій зізнався, що "навіть не очікував, що буде так багато змін" після Революції Гідності.

"Закони про квоти, про сприяння кінематографу – повне зелене світло, закон про освіту. Децентралізація – це взагалі! Почали дороги в такі глухі діри робити, де раніше їх ніколи не було. І ще, можна по-різному ставитися до війська, але воно хоч би з’явилося, про зброю почали думати​​​​​​​", - зазначив Фоменко.

Відео з YouTube/MusicVideoUA

За його словами, цього ніколи не було, при тому, що це дуже важливі опції для побудови країни.

"Але ми тільки стали на цей шлях, бо ще є і корупція, й інші проблеми. А розбудувати державу – цього ні за рік, ні за п’ять не зробиш. Тим більше, що в нас таки йде війна, діють диверсійні групи – прямо в Києві вбивають людей відомих, і нікого не знаходять..." - підкреслив він.

Але зміни, на думку музиканта, є реальні, і "громадянське суспільство повинно продовжувати тиснути на владу".

"А тим, хто сильно втомився, можу порадити частіше їздити на фронт", - резюмував він.

Відео з YouTube/MusicVideoUA

До речі, відома українська актриса висловилася про російську мову.