ru ua

Тому що не можуть конкурувати: у Криму на російські товари наклеюють українські етикетки

Тому що не можуть конкурувати: у Криму на російські товари наклеюють українські етикетки Фото: yaplakal.com Ярила

Українські товари вільно продаються в окупованому Криму

Україна продовжує поставляти в Росію свої товари. Цікаво, що за 2017 рік кількість відправлених товарів на продаж у країну-агресор збільшилася на 44%, якщо порівнювати з 2016 роком. Про це повідомив програмі "Громадська прокуратура" на телеканалі ZIK корінний житель Криму Ерфан Кудусов.

"В Криму функціонують торговельні мережі, аналогічні українським. Наприклад, у нас є "АТБ", яку нещодавно перейменували в "ПУД", "Епіцентр" назвали "Новацентр". Магазини пропонують ті ж, що і раніше товари і послуги. Вся різниця в вивісці. З материкової України безпосередньо нічого не потрапляє, однак, очевидно, що продукція поставляється яким обхідними шляхами", - розповів Кудусов.

Ерфан Кудусов назвав марок українські товари можна купити в Криму.

"Продукти "Торчин","Рошен"," Наша ряба". Час від часу вони зникають з прилавків, але в різних магазинах Криму їх можна знайти. У нас є продукція і українська, і та, на яку просто наклеюють українські ярлики - так діють російські. Під виглядом українських марок є російські, які не можуть конкурувати", - пояснює корінний житель Криму.

Як раніше повідомлялося, в окупованому Криму влаштували дітям взяття Рейхстагу (фото).

Дивіться Кримські краси (Видео: STYLER.rbc.ua)