"Можуть тільки погрожувати": Кравчук розповів, на що здатна Росія

"Можуть тільки погрожувати": Кравчук розповів, на що здатна Росія
Фото: Леонід Кравчук (РБК-Україна)

За його словами, зараз війна на Донбасі зайшла в глухий кут

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук заявив, що Росія вичерпала свої пропозиції з приводу війни та миру в Україні. Про це він написав у своєму блозі, який опублікований на сайті видання "Новий час".

За його словами, зараз війна на Донбасі зайшла в глухий кут.

"Росія вичерпала свої пропозиції, щодо війни та миру в Україні. Їй нічого сказати. У Кремлі можуть тільки погрожувати. Ви, звичайно, пам'ятаєте заяви "про російських танках в Києві", тощо", - пише Кравчук.

Він зазначив, що зараз у Росії немає нових ідей, нових організаційно-політичних і військових дій.

"Росіяни зрозуміли, що таким шляхом (військовим шляхом) завоювати Україну або змінити територіальні межі неможливо. Звідси і заява Лаврова, що він, бачте, "поважає територіальну цілісність України", - заявив перший президент незалежної України.

"Починають кидатися з боку в бік. "Своєрідне" заяву Лаврова, слова Путіна про те, що відносини з Україною знаходяться в якійсь ямі. Хочеться запитати, а хто цю яму викопав, і хто туди тягне Україну? Заява Путіна про "повернення зброї з Криму" теж звучить безглуздо. Якщо б це було серйозне пропозицію, він би заявив про наміри вступити в переговори з Києвом, якщо в цьому зацікавлена Україна", - вважає Кравчук.

Леонід Макарович додав, що вищі посадові особи Росії продовжують розкидатися малограмотними політичними заявами, в яких багато цинізму, і від яких вони самі згодом відмовляються.

"Єдине, що можна сказати з цього приводу, – це знущання", - підсумував він.

Нагадаємо, що Леонід Кравчук розповів, що потрібно зробити, щоб зупинити війну на Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся