ru ua

Молода дніпрянка два рази за добу хотіла покінчити з собою

Молода дніпрянка два рази за добу хотіла покінчити з собою Фото: Дівчина на мосту (informator.dp.ua / © Вікторія Машкіна)

Дівчину, яка перелізла огорожу моста і хотіла стрибнути, помітили будівельники

У Дніпрі на Новому мосту дівчина два рази за добу хотіла покінчити з собою. Про це повідомляє видання "Інформатор".

Наголошується, що в середу, 12 липня, 24-річна дівчина збиралася стрибнути з мосту. Сама дівчина розповіла, що посварилася з батьками.

Цікаво, що вночі поліцейські вже зустрічали дівчину на цьому ж мосту. Тоді патрульні провели з дівчиною профілактичну бесіду

"Вночі вона розповіла, що гуляла з компанією, прогулянку вирішили завершити переглядом вечірнього міста з Нового мосту. Друзі роз'їхалися по домівках, а дівчина залишилася на мосту", - розповіли в поліції.

При цьому, вночі дівчина дала пояснення на камеру і в письмовому вигляді. Після чого патрульні відвезли її за місцем проживання батьків, в Кам'янське, але все одно вдень вона повернулася на нещасливий міст.

Молода дніпрянка два рази за добу хотіла покінчити з собою

Фото: Дівчина на мосту (informator.dp.ua / © Вікторія Машкіна)

Місцеві будівельники розповіли, що вдень побачили дівчину, яка ходила від однієї опори до іншої, а після того - перелізла через перила. Чоловіки зупинили патрульних, які як раз в цей момент проїжджали по мосту. Поліцейські викликали ще кілька екіпажів патрульних і рятувальників.

З дівчиною знову провели профілактичну бесіду і патрульним вдалося переконати її не робити дурниць. Також на міст приїхала і патрульний, яка спілкувалася з дівчиною вночі. Представниця правоохоронних органів пояснила їй, що особисто відповідає за неї і переживає.

Відео: Патрульні переконали дівчину не робити дурниць (youtube.com/informator.dp.ua)

Після профілактичної бесіди патрульні передали дівчину лікарям швидкої допомоги. В даний момент вона знаходиться в повній безпеці.

Раніше у Херсонській області поліція врятувала двох учасниць гри "Синій кит".