ua en ru

Монумент українському князю назвали найкращим пам'ятником Москви

Монумент українському князю назвали найкращим пам'ятником Москви Колаж: Пам'ятник князю Володимиру в Москві (РБК-Україна)

Росіяни вибрали кращий пам'ятник, встановлений у Білокам'яній

Монумент київському князю Володимиру Святославичу на Боровицької площі назвали найкращим пам'ятником Москви 2016 року. Про це свідчать результати опитування, проведеного серед користувачів проекту "Активний громадянин".

"Результати голосування розподілилися наступним чином: за монумент князеві Володимиру на Боровицькій площі проголосували 24% респондентів, за монумент композитору Сергію Прокоф'єву в Камергерському провулку - 17%, за меморіальний комплекс, присвячений містам бойової слави, в парку Перемоги і монумент балерині Майї Плісецькій у сквері на Великій Дмитрівці - по 15%", - йдеться в повідомленні на сайті проекту

Також в топ кращих пам'яток потрапили бюсти льотчиків-космонавтів на алеї Космонавтів на ВДНГ, бюст генерала армії Івана Черняховського і монумент маршалу Олександру Василевському.

Зазначається, що голосування за кращий пам'ятник 2016 року проходило з 21 березня по 16 квітня. У ньому взяли участь понад 213 тис. користувачів проекту.

Раніше Порошенко назвав "присвоєнням історії" пам'ятник князю Володимиру в Москві.