ru ua

У Москві поліція терроризовала ресторан, щоб їсти на "халяву"

У Москві поліція терроризовала ресторан, щоб їсти на "халяву" Фото: Поліція в Росії (grigor-yan.livejournal.com)

Поліцейські влаштували облаву на ресторан

У Москві поліцейські влаштували облаву на ресторан, щоб отримати знижки на обіди. Про це у Facebook розповів власник мережі ресторанів "М'ясо&Риба" Сергій Миронов.

Миронов повідомив, що поліцейські прийшли перевіряти документи працівників ресторану і стали почали вимагати дисконтні картки на обіди.

"Перевірили документи моїх працівників і... хвилиночку уваги – забрали з кухні кухарів, кондитерів та барменів для подальшої перевірки! Відразу скажу, документи у всіх були в наявності, але доблесних правоохоронців даний факт не влаштував, і вони заявили, що хочуть перевірити їх по базі. А зробити це можна, тільки якщо забрати людей у відділення, тим самим повністю зупинити роботу підприємства. У п'ятницю. В самий ходовий час", - зазначив ресторатор.

Миронов відзначив, після начальник відділення поліції викликав до себе співробітницю відділу кадрів і зажадав дисконтні картки в обмін на припинення перевірки.

"Через якийсь час до кадровика підійшов заступник начальника – майор поліції Касимов Наїль Салимзянович – і викликав до себе в кабінет на розмову. Там він лагідно і з відчутною перевагою вимовив: "Ви розумієте, нам потрібно три дисконтні карти вашого ресторану на 50%". І додав: "Безіменні". А натомість вони припинять перевірку і одразу ж відпустять всіх співробітників, - зазначає Миронов.

Він зазначив, що юрист ресторану намагався розмовляти з поліцейськими, але ті не реагували.

Миронов заявив, що буде скаржитись на співробітників поліції в прокуратуру, Слідчий комітет і управління власної безпеки МВС.

До речі, відомого голлівудського актора, який товаришує з Володимиром Путіним, звинуватили у зґвалтуванні.