ua en ru

"Мотивують на результат": в мережі показали жахливі умови життя патрульних на Волині

"Мотивують на результат": в мережі показали жахливі умови життя патрульних на Волині Фото УНІАН

Правоохоронців відправили у відрядження

Співробітники патрульної поліції скаржаться, що керівництво, відправивши їх у відрядження в місто Ковель на Волині, не забезпечила нормальні умови життя. Про це написав співробітник поліції Валентин Калениченко на своїй сторінці в Facebook і опублікував жахливі фото будинку, де поселили його та інших поліцейських.

"Мотивують на результат": в мережі показали жахливі умови життя патрульних на Волині"Мотивують на результат": в мережі показали жахливі умови життя патрульних на Волині

Фото facebook.com/Valentyn Kalenichenko

"Керівництву Національної поліції присвячується! Моя відрядження в Ковель, або реформа патрульної поліції очима зсередини! Місто Ковель, чудовий місто на Волині і там, за задумом керівництва Національної поліції та Департаменту патрульної поліції прийшов час почати роботу патруля. Але от невдача, місцева молодь досить скептично поставилася до такого пориву керівництва Нацпола і вирішила, що 8000 гривень на місяць, це не та сума, заради якої вони будуть віддавати свої найкращі роки служби у патрулі", – написав він.

"Мотивують на результат": в мережі показали жахливі умови життя патрульних на Волині

Фото facebook.com/Valentyn Kalenichenko

За його словами, керівництво, співробітників інших підрозділів і інших патрульних добровільно-примусово відправили сюди працювати з Луцька. Але і цих людей виявилося мало, тому було прийнято рішення відправити 40 осіб з інших міст України, в тому числі 30 патрульних з Києва, в числі яких автор і приїхав на Волинь.

"Мотивують на результат": в мережі показали жахливі умови життя патрульних на Волині

Скріншот поста (facebook.com/Valentyn Kalenichenko)

Валентин каже, що, прибувши на місце проживання, він і його колеги були шоковані.

"Фото, які я додаю, не передають той жах і відсотків на 20. Температура в кімнатах не перевищує 15 градусів, гаряча вода відсутня, в деяких кімнатах відсутні навіть розетки, двері в кімнатах не закриваються, відсутні замки, в коридорі протяги, про санвузлі я взагалі мовчу. І тут ми маємо прожити цілий місяць. Після багатьох спроб довести проблему до керівництва, нам тільки пообіцяли давати гарячу воду з 21 до 22 години і на пару градусів підняти температуру в кімнатах. Як нам повідомили, що на наше проживання держава не виділяє кошти і це все, що нам можуть зробити. Мабуть, для таких як ми, грошей немає. Телефонний зв'язок тут працює через раз, про інтернет я взагалі мовчу", - обурився правоохоронець.

"Мотивують на результат": в мережі показали жахливі умови життя патрульних на ВолиніФото facebook.com/Valentyn Kalenichenko

Патрульний також додав, що 9 березня опалювальний сезон прикрутили.

"Таким чином нас "мотивують" на результат. Також нам обіцяли виплатить авансом добові аж до 60 грн. у добу, але так і не виплатили. Форму і білизну попрати ніде, помитися ніде, на харчування грошей немає! Так от, в яких умовах ми тут живемо, так і будемо працювати, або взагалі не будемо! Мотивуйте нас далі! І ще не забудьте в черговий раз нагадати нам про корупційні ризики", – підкреслив Калениченко.

Він зазначив, що люди повірили в реформу, залишивши вдома дружин і дітей, і поїхали виконували свої службові обов'язки, але керівництво кинуло своїх співробітників напризволяще.

"Мотивують на результат": в мережі показали жахливі умови життя патрульних на Волині

Скріншот поста (facebook.com/Valentyn Kalenichenko)

Нагадаємо, що на Волині група підлітків побила АТОшника.