ua en ru

"Мучать, катують і вбивають людей": на росТБ відзначилися новим фейком про націоналістів на Донбасі

"Мучать, катують і вбивають людей": на росТБ відзначилися новим фейком про націоналістів на Донбасі Колаж РБК-Україна

Депутат Держдуми РФ упевнений, що саме вони стоять за всіма злочинами

Українські націоналісти мучать, катують і вбивають людей на Донбасі. Про це в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1" заявив депутат нелегітимною в Україні Госдуми РФ Сергій Железняк.

"Давайте згадаємо, ще кілька місяців тому нам говорили: "Да ладно, ну, скільки там тих націоналістів в Україні? Вони там ходять собі і нікого не чіпають". Ні, це не так. Насправді ми зараз просто можемо підняти ту криміногенну ситуацію, яка твориться в Україні. І ми розуміємо, що велика частина тих злочинів вчиняється бандитами під вивіскою різних націоналістичних організацій. Це саме націоналісти мучать, катують і вбивають людей на Донбасі", — сказав Железняк.

Відео: Випуск програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" (youtube.com/Вечір з Володимиром Соловйовим)

Крім того, він заявив, ніби націоналісти погрожують президентові України.

Раніше журналістка в ефірі ростб назвала Україну "злоякісною пухлиною".

"Справа в тому, що Європа все терпіла і на все закривала до пори до часу поки вона не побудувала антироссию. Коли вона переконалася, що Україна – це антироссия, отримане новоутворення, яке я особисто вважаю злоякісною пухлиною, вона (Європа – ред.) просто ставить на місце. Так, вона диктує Україні, хто буде героєм, а хто не буде. Вона диктує, як їм жити і кого їм вибирати. Вона просто-напросто холопів ставить в стійло", - сказала Бойко.