ua en ru

Чоловік, який втратив дружину під час вибуху в Санкт-Петербурзі, поділився спогадами

Чоловік, який втратив дружину під час вибуху в Санкт-Петербурзі, поділився спогадами Фото: Люди несуть квіти до посольства

У трагедії загинула дружина чоловіка, а його дочка отримала травму

Житель Санкт-Петербурга Олександр Камінський втратив кохану дружину під час вибуху в метро на станції "Сінна площа", який стався 3 квітня. Він дав інтерв'ю RT і поділився своїми спогадами про минулу дружині. Також чоловік співчуває всім, хто постраждав від цієї жахливої трагедії.

В той день Ірина з донькою Оленою їздила по справах і опинилася в момент вибуху в нещасливому вагоні. Олена вижила, на даний момент вона перебуває в реанімації, її стан стабільний. Ірина стала жертвою страшної трагедії. У розмові Олександр Камінський розповів, якою була його дружина, а також нагадав, як важливо показувати близьким свою любов.

"Це страшна біда, я співчуваю всім людям, які постраждали. Це страшно. Пам'ятайте, що наше життя коротке. Любіть один одного. Будьте добрі один до одного. Не забувайте діти про батьків. Дзвоніть частіше. Любіть і цінуйте цим", - сказав зі сльозами на очах Олександр.

Як раніше писав Styler, машиніст поїзда метро, в якому вибухнув вагон, розповів про теракт в Пітері.