ua en ru

"Чоловік залицяється до жінки": в РПЦ виправдали сексуальні домагання

"Чоловік залицяється до жінки": в РПЦ виправдали сексуальні домагання Фото: РПЦ

Російські священики заявили, що потрібно бачити грань

У РПЦ заявили, що не варто кожного разу, коли чоловік залицяється до жінки, бігти відразу до суду. Про це в ефірі радіостанції "Говорить Москва" розповів член Патріаршої ради з культури Московського патріархату Російської православної церкви Леонід Калінін.

"Якщо чоловік залицяється до жінки і десь переходить грань, жінка його зупиняє, і він може сприйняти це і зупинитися, то все нормально", - вважає священик.

Також Калінін вважає, що в Росії немає серйозних проблем з домаганнями.

"У нас немає такої ситуації, що це стає національним лихом, яке треба терміново всім світом вирішувати", - зазначив він.

При цьому він додав, що домагання з боку начальника по відношенню до підлеглих неприпустимі ні в якій формі.

Нагадаємо, 8 березня сотні жінок і чоловіків з різних громадських організацій зібралися на Михайлівській площі, довгою колоною пройшли центральними вулицями столиці. Марш в цьому році пройшов під звучною гаслом "Годі терпіти!". Організатори Маршу закликають перестати терпіти неповагу на роботі, домашнє насильство і хамство в громадських місцях.

До речі, головний питання гендерної рівності у доступі до влади, тому завдання світового співтовариства полягає в тому, щоб надати владу жінкам. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш у зверненні з нагоди Міжнародного жіночого дня.