ua en ru

Чоловік підірвав себе на очах у екс-дружини

Чоловік підірвав себе на очах у екс-дружини Фото: Граната (УНІАН)

Сама жінка не постраждала

В одному з сел Сумської області 35-річний чоловік підірвав себе гранатою на очах у колишньої дружини. Трагедія сталася 20 травня, повідомили в поліції.

"На виклик негайно виїхали керівництво ГУЧП, слідчо-оперативна група відділення поліції, працівники вибухотехнічної та кінологічної служб. Встановили, що свідком загибелі чоловіка стала його колишня дружина. За її словами, вони були розлучені вже чотири роки, проте підтримували хороші стосунки, адже мали двох неповнолітніх дітей. В той день він подзвонив і попросив прийти в лісосмугу, що була неподалік їхньої хати, щоб попрощатися. А коли вона прийшла, побачила, що чоловік тримає у руках гранату. Спочатку він перекидав її з руки в руку, а після того, як вона впала на землю, накрив своїм тілом. Пролунав вибух. Сама жінка не постраждала", - прокоментував начальник Краснопільського відділення поліції Віталій Гордієнко.

В будинку, де чоловік жив останнім часом слідчі знайшли незареєстровану гладкоствольну мисливську рушницю і патрони різного калібру. На місці події поліцейські знайшли металеві уламки і скобу від гранати Ф-1.

Сусіди говорять про загиблого, як про добру людину. Судимостей він не мав.

Нагадаємо, що стали відомі подробиці вибуху в селищі Луганської області (фото).

Хайп таксі #4 ваше ставлення до легалізації короткоствольної зброї (відео: РБК-Україна)