ua en ru

Чоловічу ДНК в пробах російських хокеїсток пояснили статевим зв'язком

Чоловічу ДНК в пробах російських хокеїсток пояснили статевим зв'язком Фото: Віталій Мутко

Колишній міністр спорту РФ натякнув на упередженість комісії

Незалежна комісія WADA під керівництвом Річарда Макларена виявила в пробах російських хокеїсток чоловічу ДНК. Віце-прем'єр РФ Віталій Мутко заступився за двох російських спортсменок.

Віце-прем'єр стверджує, що чоловіча ДНК може виявлятися в допінг-пробах спортсменок впродовж п'яти днів після занять сексом.

"У нас немає спортсменів, які зникли з горизонту, і розповідати про якихось спеціальних програмах, коктейлях - це дурниці. Не треба подвійних стандартів. Один може поцілувати дівчину, а вона перед цим нібито прийняла наркотик. І цього спортсмена, ім'я називати не буду – звільняють, а нашого карають", - заявив Мутко.

Віце-прем'єр натякнув на випадок з участю французького тенісиста Рішара Гаске. який у 2009 році здав позитивний допінг-тест на кокаїн, передає ТСН.

У своє виправдання тенісист стверджував, що ненавмисно прийняв дозу наркотику під час поцілунку від жінки в нічному клубі в Майамі. Антидопінговий суд визнав Гаске невинним .

Подібна історія сталася перед Олімпіадою в Бразилії 2016 року з канадським чемпіоном світу зі стрибків з жердиною Шоном Барбером. Спортсмен також був виправданий і допущений до змагань.

До речі, антидопінгові агентства закликають усунути РФ від міжнародних змагань.