"Музика від Бога": у Росії запустили перший музичний православний канал

"Музика від Бога": у Росії запустили перший музичний православний канал
Фото: На телеканалі "МузСоюз" - тільки духовна музика

В ефірі будуть "крутити" лише тих виконавців, які мають міцну віру і повністю розділяють політику російської церкви

У Єкатеринбурзі єпархія Російської православної церкви запустила кабельне та супутникове мовлення телеканалу "МузСоюз". Про це повідомляє інформаційне агентство Ура.Ru.

Як говорить керівник каналу архімандрит Димитрій (Байбаков), в ефірі "МузСоюза" транслюються пісні виконавців, які поділяють православні погляди. Серед них - Олег Погудін, Ольга Кормухіна, Ігор Розгублено, Жанна Бічевська, а також фольклорні колективи та класична музика. На каналі також можна побачити інтерв'ю з музикантами.

"Протягом півроку вівся моніторинг переглядів "МузСоюза" (з 31 січня 2015 року канал пробно віщав в Інтернеті - Прим. ред.), відлагоджувати сітка мовлення, аналізувався інтерес кабельних операторів, формувалася технічна база, підбиралися співробітники. Після того, як затребуваність проекту була обґрунтована і підтверджена глядачами, єпархія подала документи на ліцензування і почалися переговори з супутниковими операторами", - сказав архімандрит.

За словами священнослужителя, на початку у співробітників було велике побоювання, чи вистачить музичного матеріалу на те, щоб не зупинити мовлення через кілька місяців. Але, як виявилося, виконавців і колективів, відповідних концепції "МузСоюза", в Росії чимало.

"Ми відкрили для себе, і для православних для багатьох глядачів такі нові імена, як Олександр Бородін і Олександр Бардін, Олександр Бичова і Олександр Пономарьов (народний артист України - Прим. ред.), Ольга Глазова і Софія Горбунова, "Білий пароплав" і "Бабині онуки", фолк-ансамбль "Воля", "Слов'яни", "Ряд", - підкреслив Байбаков.

До речі, Папа Римський записав рок-альбом з проповідями.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся