ua ru

Музикант Мобі заявив, що Трамп в змові з Росією, після чого назвав себе клоуном

Музикант Мобі заявив, що Трамп в змові з Росією, після чого назвав себе клоуном Фото: Мобі

Американець розповів, що на Трампа є більш непристойний компромат, ніж повії

Американський музикант Мобі заявив, що адміністрація президента США Дональда Трампа готується до війни, а глава держави в змові з Росією, влада якої його шантажує. Про це він написав у своєму Facebook.

За словами Мобі, він дізнався про це після того, як "провів вихідні зі своїми друзями з Вашингтона". В якості найбільш ймовірного супротивника Сполучених Штатів музикант назвав Іран.

"Адміністрація Трампа з початку роботи знаходиться в змові з Росією", - повідомив Мобі.

Він стверджує, що в уряду РФ є компромат на президента США, шантажують Трампа не тільки інформацією про його зв'язки з повіями, але й куди більш непристойними речами".

Через деякий час Мобі опублікував новий запис, в якому заявив, що він – "просто клоун", і все це може виявитися неправдою.

"Піду тепер зроблю з повітряних кульок звірів", - додав Мобі.

На думку деяких користувачів, які залишили коментарі під публікацією, музикант таким чином висміяв "альтернативні факти" Трампа - вираз, вперше використаний радником президента США Келлін Конвей в січні. Такими словами вона відповіла на запитання журналістів про те, чому глава держави назвав невірні дані про кількість глядачів на його інавгурації.

Музикант Мобі заявив, що Трамп в змові з Росією, після чого назвав себе клоуном

Раніше музикант Мобі посміявся над пропозицією Трампа зіграти на його інавгурації.