ru ua

"Ми, як батарейки": брутальні рокери The Hardkiss розповіли секрети щасливого сімейного життя

"Ми, як батарейки": брутальні рокери The Hardkiss розповіли секрети щасливого сімейного життя Фото: Юлія Саніна і Вал Бебко (facebook.com/juliasanina)

Молоді батьки провели зимовий сімейний відпочинок на схилах Карпат в Буковелі

Лідери української групи The Hardkiss, Юлія Саніна і Вал Бебко, які разом з синочком провели свою відпустку в Буковелі, поділилися своїми секретами щасливого подружнього життя. Про це вони розповіли в програмі "Світське життя", передає ТСН.

Відомі артисти щорічно відпочивають в Карпатах, катаючись на лижах.

"Щороку, коли приїжджаємо сюди, то думаємо, що просто посидимо вдома, в баньку сходами, але коли бачимо цю красу просто не можемо не піти на гори", - так прокоментувала своє захоплення Саніна.

Також співачка згадала деякі романтичні події, пов'язані з Карпатами.

"Якось влітку, я була вагітна і ми тут знімали частину кліпу Helpless. І ось поки вони знімали, я дивилася на них і вишивала хрестиком. Це було мило", - поділилася спогадами Юлія.

Юлія Саніна і Вал Бебко весь час проводять разом, але у них є свій секрет сімейного щастя і рецепт, що не набридати один одному.

Сімейний відпочинок в Карпатах (відео: tsn.ua)

"Ми, як батарейки один від одного заряджаємося. Я була дуже юна, коли ми зустрілися, мені було 18. Вал був першим хлопцем взагалі, з яким у мене були серйозні стосунки. Він навчив мене говорити про проблеми, не ображатися. Я зрозуміла, що це одне з найважливіших у відносинах - не замовчувати проблеми, коли вони з'являються ", - поділилася фротвумен групи The Hardkiss.

Нагадаємо, наприкінці минулого року група The Hardkiss представила нову пісню "Кораблі". Також популярний колектив випустив відео на цю композицію.