"Ми дамо йому сім'ю": шестирічний американець хоче стати братом хлопчика з Алеппо

STYLERLIFE        22.09.2016 - 15:56
Фото: Омран Дакниш (twitter.com)
Фото: Омран Дакниш (twitter.com)

Маленький хлопчик настільки вражений фотографією сирійця, що захотів допомогти йому знайти новий дім

Шестирічна дитина з США написав лист президентові Бараку Обамі, в которомпопросил у нього допомогти зробити так, щоб маленький сирієць Омран Дакниш став його братом. Про це американський лідер написав на своїй сторінці в Facebook

"Алексу всього шість років. Він живе в Скарсдейле, штат Нью-Йорк. Минулого місяця, як і решта людей по всьому світу, він був зворушений несамовитими зображеннями Омрана Дакниша, п'ятирічного хлопчика в Алеппо, який намагався стерти кров із рук, сидячи в машині швидкої допомоги в шоковому стані", - пише Обама.

У своєму листі президентові маленький американець написав ,що хоче стати Омрану братом, і навчити його кататися на велосипеді.

"Алекс сказав мені, що хоче, щоб Омран жив з ним і його сім'єю. Він хоче навчити маленького сирійця їздити на велосипеді. Він сказав, що його маленька сестра буде збирати метеликів для нього", - зазначив Обама.

"Ми все можемо грати разом, ми дамо йому сім'ю, і він буде нашим братом", - цитує президент лист маленького хлопчика.

"Ми всі повинні бути більше як Алекс. Уявіть собі, як би тоді виглядав світ. Уявіть собі, скільки страждань ми могли б полегшити, і скільки життів врятувати", - підсумував президент.

Раніше Обама пояснив, чому українці вийшли на Євромайдан.

On Top