"Ми знову хочемо в клітку": з'явилося відео скандального виступу Райкіна про путінську Росію

STYLERLIFE        25.10.2016 - 17:50
Фото: Костянтин Райкін (openrussia.org)
Фото: Костянтин Райкін (openrussia.org)

Райкін закликав діячів мистецтва рішуче засудити закриття вистав і виставок активістами громадських організацій, які займаються "потворним посяганням на свободу творчості"

У мережі з'явилося повне відео виступу керівника театру "Сатирикон" Костянтина Райкіна, який жорстко розкритикував російську владу і церкву за цензуру в мистецтві. Відео опубліковане на Facebook-сторінці Спілки театральних діячів РФ.

"Один з найсильніших виступів на нашому з'їзді", - йдеться в описі відео.

 

Одне з найбільш сильних виступів на нашому З'їзді. "Тато, коли зрозумів, що я буду артистом, навчав мене однієї речі; він ...

Опубліковано Союз театральних діячів Росії (СТД РФ - СОТ) 25 жовтня 2016 р.

 

"Я пам'ятаю: ми всі родом з радянської влади. Я пам'ятаю цей ганебний ідіотизм! Це причина, єдина, по якій я не хочу бути молодим, не хочу повернутися туди знову, цю мерзенну книжку читати", - сказав він.

Відзначимо, що син Аркадія Райкіна і керівник російського театру впевнений, що у РФ хочуть повернути цензуру сталінських часів.

Пізніше байкер "Хірург" "наїхав" на Костянтина Райкіна.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся