ua en ru

"Ми зовсім різні": письменник з РФ розповів, чому не можна об'єднувати українців і росіян

"Ми зовсім різні": письменник з РФ розповів, чому не можна об'єднувати українців і росіян Фото: Борис Акунін (newinform.com)

Акунін порівняв українців і росіян з жителями Південної і Північної Кореї

Російський письменник Борис Акунін вважає, що українці і росіяни довгий час живуть в різних реаліях і тому об'єднувати їх в один народ не можна.

Про це він заявив в бесіді з головним редактором радіостанції "Ехо Москви" Олексієм Венедиктова.

На питання про те, чи згоден письменник з тезою Володимира Путіна про єдність українського і російського народів, Акунін відповів негативно.

"Тому що один народ чи не один народ залежить від часу, від умов, в яких живуть люди. Люди - це такі жаби, які залежать від температури навколишнього середовища: дуже швидко змінюються. Якщо я вам зараз скажу, що північнокорейці і південнокорейці - один народ, ви дуже здивуєтеся, тому що за 70 років роздільного життя, вони стали дуже сильно відрізнятися один від одного ментально, культурно, як завгодно. Якщо ми візьмемо росіян і українців, то, загалом, вже досить давно - чверть століття ми живемо в абсолютно різних умовах. Ці умови за останні чотири роки стали вже зовсім різні ", - пояснив письменник свою точку зору.

Нагадаємо, раніше російський письменник, який потрапив до списку "друзів України в країні-агресора", назвав конфлікт на Донбасі "маячнею".