ua en ru

"Ми знаємо, що він робив влітку": росСМИ показали закриту резиденцію Путіна

"Ми знаємо, що він робив влітку": росСМИ показали закриту резиденцію Путіна Фото: Будинок з привілеями (cont.ws)

Виявляється, в Карелії добре знають, де буває російський гарант, коли хоче сховатися від уваги публіки

Журналісти російського телеканалу "Дождь" провели розслідування про маєток на березі Ладозького озера в Карелії неподалік від острова Валаам, яке може належати президенту РФ Володимиру Путіну.

За даними телеканалу, компанія, підконтрольна пов'язаним з Путіним бізнесменам Юрію та Борису Ковальчукам, володіє великою кількістю ділянок на зазначеній території. Місцеві жителі однозначно пов'язують одну з резиденцій безпосередньо з господарем Кремля.

Журналісти повідомили, що з 2010 до 2013 року ТОВ "Прайм" Ковальчуків придбала 140 га сільгоспугідь у Лахденпохському районі Карелії на території запланованого національного парку "Ладожскі шхери". Там фірма орендувала ще 290 га земель лісового фонду. На зазначених землях розташовані кілька ретельно охоронюваних помість.

Неназваний бізнесмен і співробітник компанії, яка оформляла інтер'єр одного з будинків, розповіли журналістам, що маєток відвідував президент РФ Володимир Путін. У свою чергу, канал зазначає, що документального підтвердження відвідування Путіним резиденції знайти не вдалося, а прес-секретар президента Дмитро Пєсков на питання про резиденції відповідати відмовився.

Зазначимо, що відео починається зі слів "Ми знаємо, що він робив влітку" ("Я знаю, що ви зробили минулого літа" - фільм жахів, заснований на однойменному романі - Прим. ред.). Це пов'язано з тим, що в липні 2016 року Путін таємниче зникав і вперше засвітився на публічному заході через 11 днів, коли взяв участь у літургії патріарха РПЦ Кирила на острові Валаам.