ua en ru

"На фронті нею лякали": Невзоров розповів цікаві факти про Окуєву

"На фронті нею лякали": Невзоров розповів цікаві факти про Окуєву Фото: Аміна Окуєва (facebook.com/yevgen.karas)

Публіцист згадав, як вона спостерігала за ним через оптичний приціл

Російський публіцист Олександр Невзоров розкрив невідомі сторінки героїчного минулого загиблої Аміни Окуєвої. Про це передає "Обозреватель".

"Я не був знайомий з цією дамою – це, скоріше, вона мене спостерігала в Грозному через оптичний приціл. Але, судячи з усього, в якийсь момент промахнулася", - розповів він.

Тим не менше, Невзоров підкреслив, що не тримає на неї ніякої образи.

"Вона воювала за свободу і незалежність своєї країни, у неї були найсвітліші спонукання. Була дуже хороброю. На чеченському фронті нею лякали. Як всі жінки, вона була набагато беспощадней будь-якого чоловіка. Я не знаю, чому, потрапивши до неї в оптичний приціл, я з вами розмовляю", - сказав він.

За його словами, загибла Аміна Окуєва була справжнім воїном і чарівною жінкою.

"Безумовно, вона гідна якогось посмертного воздаяння, тому що для України вона зробила дуже багато. Вона являла собою зразок справжньої мужності, справжнього благородства. Взагалі, військове благородство – жорстока штука, кривава, і воно сильно відрізняється від побутового чи від цивільного благородства. Тим не менш, це був воїн, справжній воїн. Дайте їй терміново Героя України", - закликав Невзоров.

Олександр Невзоров стверджує, що в питанні російської агресії проти України повністю стоїть на боці України. Російських професійних військових найманців-диверсантів, засланців на схід України (таких, наприклад, як Гиркин-Стрелков), називає своїми "друзями" і одночасно визнає їх "терористами". Анексію Криму Росією називає мародерством. Разом з тим стверджує, що в російській агресії немає провини Путіна і він в даному випадку лише пристосовується під те, чого хоче російський народ.

Нагадаємо, що учасницю антитерористичної операції (АТО) на Донбасі Аміну Окуєву застрелили у понеділок, 30 жовтня, Київської області.

Народний депутат Ігор Мосійчук вважає, що замах на нього та ветеранів АТО Аміну Окуєву і Адама Осмаєва скоєно однією і тією ж групою терористів-кадировців.