ru ua

"На будь-який колір і смак": блогер захопився українською столицею

"На будь-який колір і смак": блогер захопився українською столицею Фото: Київ (instagram.com/want_kiev)

За його словами, це місто не можна ні з чим порівняти

Київ - не новий Берлін, а класний і самодостатній місто. Таку думку висловив столичний блогер Дмитро Дір на своїй сторінці в Facebook.

"Днями спілкувався з гостями столиці (звучить красиво, да?) І, зрозуміло, мені поставили запитання, мовляв, а куди сходити в Києві? Я зробив традиційне київське "ееее... ну...", а потім, посміхнувшись, раптом зрозумів, що з гордістю готовий збитися з рахунку. У нас, здається, є все, що тільки можна і навіть більше", - написав він.

У приклад блогер привів культуру кави в Києві. Він розповів про те, що в Українське столиці працюють кращі бариста, світові чемпіони, а також крафтові кондитери, які печуть незвичайні десерти з молекулярної борошна.

Дмитро Дір відзначив, що в Києві зосереджена велика різноманітність закладів і точок вуличної їжі.

"Смузі-боули, які самі знімають себе для Instagram, сироїдні десерти, від яких ніхто і ніколи не погладшає, суперфуди, супердрінкі, дієти Дюка і лляні чіпси з чухуа-хуа. Ізраїльська кухня, в'єтнамська кухня, британська кухня, американська, украінская-з-борщем і українська-без-борщу, healthy & heavy, органіка і синтетика. Найкрасивіші інтер'єри, найцікавіші концепти, найрізноманітніші запахи, смаки і післясмаки, дахи, підвали, квартири, тисяча барів і 78 місць для after-party" , - підкреслив Дмитро.

Блогер уточнив, що Київ не можна порівнювати з іншими містами.

"Київ - не новий Берлін, не старий Париж, не майбутній Нью-Йорк, не сьогоднішній Рим і навіть не шрі-ланка-прости-будда. Київ - це Київ, класний, самодостатній, на будь-який колір і смак. Почніть з центру, - кажу, - а через два тижні, коли спробуєте все, просувайтеся потихеньку далі. Ласкаво просимо до Києва, міста, яке можна на хліб намазувати", - підсумував Дмитро Дір.

"На будь-який колір і смак": блогер захопився українською столицею

Скріншот поста (facebook.com/dmitrydir)

До речі, Київ зайняв 110 місце в рейтингу найдорожчих міст світу.

Так, якщо в минулому році Київ був на 130 місці серед найдорожчих міст світу, то зараз він опинився на 110 позиції, піднявшись на 20 позицій відповідно. За інформацією видання, серед найдешевших міст планети в березні 2018 року було виділено: 133 місце - Дамаск (Сирія), 132 - Каракас (Венесуела), 131 - Алмати (Казахстан), 130 - Бухарест (Румунія).

Хайп-таксі #22: де посмажити шашлики в Києві